אודות

קבוצת אווא אופציות קפה איכות בע”מ הינה חלוצת מהפכת הקפה האיכותי בישראל.

החברה נוסדה בחיפה בשנת 1941 על ידי אוטו ריינר ז”ל ואהרון אפפלד, ובימים אלו חוגגת יותר מ-70 שנים להיווסדה. מיכה ריינר, בנו של מייסד החברה, הוא ממייסדי ענף הקפה בישראל ובעל מוניטין עולמי בתעשיית הקפה בחו”ל.

החברה היא המובילה בישראל בייצור, שיווק והפצה של קפה ומוצרי קפה, תה וחליטות, מכונות קפה ואביזרי קפה (הן לתחום הקר והן לתחום החם), מטחנות קפה, קפה בטעמים, קפה אורגני, קפה תמרים, מוצרים נלווים ומשלימים וכיוצ“ב.

החברה מובילה את תחום המותג הפרטי בישראל כקולת קפה איכותי בעלת נתח השוק הגדול ביותר, הן בקרב רשתות בתי הקפה והן בקרב בתי קפה פרטיים ומסעדות, כמו כן חברתנו הינה חברה עתירת ניסיון בשיווק מותגי קפה מובילי שוק מרומא, איטליה, כגון  Danesi Caffe ו- Tazza D’oro.

החברה היא מייסדת (Pioneer Member) של ארגון הקפה הייחודי של אירופה, SCAE, וכן חברה ותיקה משנת 1985  של איגוד הקפה הייחודי בארה”ב, SCAA.

ביוני 2010 חברה אווא לרשתות בתי הקפה וליצרני הקפה העיקריים בישראל במטרה לקדם את תרבות צריכת הקפה בישראל על ידי קידום ושיפור הרמה המקצועית של העוסקים בתחום, וייסדה עמם בשיתוף את איגוד הקפה הישראלי, SCIL. מאז 1996 אווא פועלת תחת תקן האיכות ISO 9002.

מתוך ראיית שוק רחבה ועל מנת להגדיל את מגוון המוצרים ומתן השירות, חברה אווא לחברת סרמוני תה ומשווקת בבלעדיות את מוצרי סרמוני תה - המותג המוביל, לשוק בתי הקפה והמסעדות. בנוסף, חברתנו משווקת בבלעדיות את חליטות התה של חברת Hälssen & Lyon, חברת התה הגדולה והמובילה באירופה.

באחרונה עברה חברתנו למתחם חדש הכולל מפעל קלייה מהמשוכללים והמודרניים בארץ, מעבדות, מרכז הדרכה, משרדים, מרכז לוגיסטי ומרכז שירות טכני. אנו מחויבים לרמת השירות הגבוהה ביותר על מנת לחזק ולהעצים את מערכת היחסים שלנו עם 1,800 לקוחותינו.